WSPÓŁPRACA

Green Familia to rodzinna firma zajmująca się terapią konopną oraz sprzedażą papieru wykonanego w 100% z konopi, świec do aromaterapii, oraz innych artykułów konopnych, które nasza rodzina przetestowała i używa ich na co dzień. Wszystkie nasze produkty znajdziesz na stronie www.greenfamilia.pl

Green Familia aktywnie poszukuje partnerów do współpracy na całym świecie. Potencjalni partnerzy powinni być aktywnie i autentycznie zaangażowani w promowanie produktów.

Podstawa współpracy
Proponowane są trzy formy współpracy, które można łączyć.


Sprzedawca

Potencjalnym partnerom, którzy posiadają sklep stacjonarny lub internetowy w tematyce zgodnej z naturalnymi produktami, produktami Eko, lub aktywnie uczestniczą w innych działaniach detalicznych np. targowiska, możemy zaoferować nasze produkty do dalszej odsprzedaży. Ceny uzależnione są od ilości zakupionych produktów.

Drukarnie oraz firmy poligraficzne

Mamy w ofercie papier konopny w arkuszach od A1 do A5, oraz w rolkach, w różnych gramaturach. Zachęcamy do współpracy drukarnie czy firmy zajmujące się marketingiem i poligrafią, w celu powiększenia swojego asortymentu o produkty ekologiczne jakim jest papier z konopi.

Afiliacja

Potencjalnym partnerom, którzy są aktywni w blogowaniu lub mają dużą grupę obserwujących w mediach społecznościowych, możemy zaoferować umowę afiliacyjną. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na negocjacje.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POPRZEZ FORMULARZ

Właściwości zdrowotne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Shopping Cart